Opony

 

Od wielu lat sprzedajemy opony i dodatki sprawdzonych marek. Dbamy o to, aby mieli Państwo produkty na najwyższym światowym poziomie przy zachowaniu najlepszej ceny.

Wprowadzane przez nas towary podlegają ścisłej kontroli jakości (np. badanie wytrzymałości w laboratorium kontroli opon Stomil), dzięki którym na rynek dostarczany jest produkt zweryfikowany, który spełnia surowe wymagania naszego rynku.
 
Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo największy wybór opon rolniczych, ciężarowych, przemysłowych oraz opon do quad’ów i skuterów.
Są to produkty czołowych wytwórców opon z Rosji, Białorusi, Ukrainy, Turcji, Indii, Chin takich marek jak:
 
 Opony rolnicze Voltyre, opony do maszyn rolniczych, opony do ciągników rolniczych
Opony ciężarowe LongMarch do pojazdów ciężarowych Opony rolnicze Mitas, opony przemysłowe Opony ciężarowe Roadlux, opony do samochodów ciężarowych
Opony rolnicze, opony przemysłowe Rosava  Opony do maszyn rolniczych, opony do ciągnikó rolniczych, opony rolnicze, Speedways
Opony rolnicze, przemysłowe, Taishan Opony rolnicze Trayal Opony przemysłowe, rolnicze Triangle
Opony rolnicze, przemysłowe TVS Tyres Opony do samochodów osobowych, opony ciężarowe, opony osobowe Westlake
 
 
Wychodząc na przeciw coraz większym wymaganiom klientów systematycznie rozszerzamy asortyment o opony stosowany w każdej gałęzi przemysłu, a także opony bieżnikowane, których jakość nie odbiega od przyjętych standardów.  
 
Oprócz gałęzi typowo rolniczej (ciągniki, przyczepy i maszyny rolnicze), oferujemy w ciągłej sprzedaży opony z branży przemysłowej (do koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, równiarek oraz wózków widłowych), opony do samochodów ciężarowych (w tym także do przyczep i naczep), oraz opony do innego rodzaju pojazdów np. taczek.
 
Oferujemy również letnie i zimowe opony do samochodów osobowych i dostawczych.
 
Nowością w naszej ofercie są opony do skuterów i quad’ów, specjalnie wyselekcjonowane z myślą o wymagającym polskim odbiorcy.
 
Posiadamy jeden z największych magazynów opon w Polsce, dzięki czemu większość sprzedawanych przez nas opon dostępna jest „od ręki”, a czas dostawy nie jest dłuższy niż 36 godzin.
 
Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie skontaktuj się z nami.

OPONY - Maria Jurczuk
+48 85 713 09 02
+48 601 760 490


+48 85 713 09 36
+48 516 138 520

 


www.techmot.com.pl/cgi-bin/index.pl?id=8