OGŁOSZENIE ! Praca Kontakt O firmie e-Sklep Reklamacje Aktualności
85 719 31 82
<h4>TURBOSPRĘŻARKI</h4> <br> <h8> dostawa</h8> <br><br><br> <h9>w 24 godziny!</h9>

O nas drukuj

 

TECHMOT
 
Firma TECHMOT sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1994r. Od początku w naszej ofercie znajduje się bogaty wybór części zamiennych i akcesoriów do ciągników, maszyn rolniczych oraz samochodów ciężarowych produkcji krajowej jak i zagranicznej. Wśród nich na szczególne uznanie zasługuje marka THM, której jesteśmy generalnym dystrybutorem.
 
Firma od zawsze starała się prowadzić politykę zadowolenia klientów.
Za najważniejsze cele stawiamy sobie:
• dostarczanie produktów tylko dobrej jakości
• indywidualny dobór cen poszczególnym klientom
• szybką reakcję na potrzeby klientów
• bardzo szeroki asortyment oferowanych towarów
 
W celu realizacji tych celów staramy się dobierać pracowników o dużej wiedzy merytorycznej, życzliwych, przyjaźnie nastawionych, którym sprawia radość kontakt z innymi ludźmi.
Chcemy być postrzegani jako firma serdeczna, współpraca z którą przynosi zadowolenie dla obu stron. Mamy nadzieję, iż się nam to udaje
 
THM
 
Towary oznaczone znakiem firmowym THM, są to produkty o najwyższej jakości, przeznaczone dla klientów ceniących jakość, niezawodność, solidne i precyzyjne wykonanie.
Są one wykonywane przez fabryki, które posiadają najnowocześniejsze linie produkcyjne na świecie a proces technologiczny jest na najwyższym poziomie. Dzięki temu produkty cechowane marką THM nie odbiegają, a często przewyższają jakością produkty oryginalne. Dzięki temu zyskały one uznanie w całej Polsce jak i poza granicami naszego Państwa w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan, Bułgaria, Węgry, Grecja, Niemcy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Litwa, Czech, Słowacja. Niemcy, Rumunia, Austria, Argentyna, Algieria, Iran, Egipt, Syria, Tunezja, Maroko, Nigeria, RPA, Kenia, Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Francja, Finlandia, Estonia, Holandia, Hiszpania.
Współpraca z kontrahentami z wielu krajów świata potwierdziła nam, że części zamienne THM doskonale sprawdzają się we wszystkich warunkach klimatycznych.
W chwili obecnej THM jest jedną wiodących marek w branży rolniczo- motoryzacyjnej. Lata doświadczeń pokazały nam że możemy z dumą i pełnym przekonaniem polecać swoje wyroby naszym klientom. Nie boimy się stwierdzić, że słyniemy z jakości naszych produktów i profesjonalnej obsługi.
 
CO OFERUJEMY
 
Nasz bardzo szeroki asortyment części zamiennych obejmuje pełną gamę części do ciągników rolniczych począwszy od elementów silnika, aż po akcesoria dodatkowe. Oferowane przez nas produkty dopasowane są do ciągników produkcji polskiej takich jak URSUS C-330, C-360, C-385,
MF-3, a także zachodniej m.in. PERKINS, DEUTZ, CASE, JOHN DEER, MWM .
 
CO NAS WYRÓŻNIA
 
Oferujemy bardzo szeroką gamę produktów. Nasz asortyment obejmuje ponad milion części, dzięki czemu jesteśmy w stanie reagować na niemalże wszystkie potrzeby waszych klientów.
 
KORZYŚCI
 
Dzięki temu, iż jesteśmy bezpośrednim importerem znanych producentów dobrych światowych marek, nasz klient jest pewien, iż otrzymuje towar najwyższej jakości.
 
WARUNKI DOSTAWY
 
Posiadamy potężne zaplecze magazynowe i logistyczne, dzięki czemu większość sprzedawanych przez nas produktów jest dostępna „od ręki”, termin realizacji zamówienia jest bardzo szybki, a czas dostawy zwykle nie przekracza 24h.

 


News | 27 lutego 2019 drukuj

Techmot Platinum Distributor 2019 Authorized Holset Distributor by Cummins Turbo Technologies

Firma Techmot Sp. z o.o. po raz kolejny została wyróżniona przez Cummins Turbo Technologies
tytułem Platinum Distributor 2019 za najwyższy poziom współpracy jako Autoryzowany Dystrybutor turbosprężarek firmy Holset.

Techmot has been awarded Platinum Distributor 2019 by Cummins Turbo Technologies for a year of excellent performance as an Authorized Holset Distributor in 2018.

więcej


News | 04 lutego 2019 drukuj

Ogłoszenie

Firma „TECHMOT” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Choroszczy informuje, że kompresor olejowy typ THM-2050 8  nie spełnia wymagań rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 21 października 2008 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla maszyn, z uwagi na brak deklaracji zgodności, nieprawidłowości w budowie maszyny, braki w oznakowaniu maszyny oraz dołączenie do maszyny instrukcji , które nie zawierały wszystkich wymaganych prawem informacji.

więcej