OGŁOSZENIE ! Praca Kontakt O firmie e-Sklep Reklamacje Aktualności
85 719 31 82
<h4>TURBOSPRĘŻARKI</h4> <br> <h8> dostawa</h8> <br><br><br> <h9>w 24 godziny!</h9>

Diagnostyka błędów drukuj

TECHMOT Turbo System Diagnostic

 

Łatwe Rozwiązywanie Problemów

 

Utrata mocy, nadmiar dymu, wysokie zużycie paliwa, przegrzanie, wysokie temperatury spalin i wycieki oleju z turbosprężarki to wszelkie objawy mogące świadczyć o awarii turbosprężarki.
Jednak usterki te są często błędnie przypisywane do turbosprężarki, ponieważ defekty w innych elementach mogą powodować takie same lub podobne objawy.

Wydajność turbosprężarki może zostać ograniczona przez uszkodzenia mechaniczne lub niedrożności w układzie spowodowane zanieczyszczeniem.
Tabela kontrolna zawiera obszerną listę najczęściej występujących objawów związanych z
awarią turbosprężarki.

Przed przystąpieniem do wymiany turbosprężarki należy sprawdzić symptomy występującego problemu. Posługując się poniższą tabelą diagnostyczną możesz ustalić prawdziwą przyczynę awarii bez większych problemów. 

Jeśli po zastosowaniu odpowiednich działań nadal występują problemy, skontaktuj się z wykwalifikowanymi pracownikami naszego serwisu, którzy pomogą w diagnozie i naprawie Twojego pojazdu szybciej i taniej – tak, że awaria silnika lub jego podzespołów nie będzie Cię kosztować więcej czasu i pieniędzy niż jest to konieczne.