OGŁOSZENIE ! Praca Kontakt O firmie e-Sklep Reklamacje Aktualności
85 719 31 82
<h4>TURBOSPRĘŻARKI</h4> <br> <h8> dostawa</h8> <br><br><br> <h9>w 24 godziny!</h9>

Serwis i regeneracja turbosprężarek drukuj

W naszym serwisie zajmujemy się profesjonalną naprawą turbosprężarek stosowanych w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągnikach rolniczych oraz maszynach budowlanych.
W naszej ofercie znajdują się wszystkie produkty czołowych producentów, takich jak: Holset*, THM*, Garrett*, KKK*, Schweitzer*, Mitsubishi*, IHI*, CZ Strakonice*
 
Każda naprawiana turbosprężarka w końcowym etapie prac przechodzi testy dynamiczne, które w połączeniu doważaniem układu wirnika. Jest to moment, w którym sprawdzana jest skuteczność przeprowadzonej naprawy, którą potwierdzamy 12 miesięczną gwarancją.
Dzięki temu możemy spełnić najsurowsze normy producenta i zapewnić gwarancje najwyższej jakości usługi.
 
W naszej ofercie posiadamy także fabrycznie nowe turbosprężarki wszystkich typów.

 

Naprawy przeprowadzane są zgodnie z procedurami zawartymi w instrukcjach serwisowych producentów turbosprężarek, ze szczególnym uwzględnieniem tolerancji wymiarów elementów współpracujących. Pierwszorzędną zasadą jest stosowanie podczas każdej naprawy wyłącznie oryginalnego zestawu naprawczego, którego producentem jest producent danej turbosprężarki. Do każdej turbosprężarki dołączana jest karta gwarancyjna oraz szczegółowa instrukcja montażu w pojeździe.

  • montaż i demontaż turbosprężarek w autach osobowych i dostawczych

  • diagnostyka komputerowa