OGŁOSZENIE ! Praca Kontakt O firmie e-Sklep Reklamacje Aktualności
85 719 31 82
<h4>TURBOSPRĘŻARKI</h4> <br> <h8> dostawa</h8> <br><br><br> <h9>w 24 godziny!</h9>

Opony drukuj

Od wielu lat sprzedajemy opony i dodatki sprawdzonych marek. Dbamy o to, aby mieli Państwo produkty na najwyższym światowym poziomie przy zachowaniu najlepszej ceny.

Wprowadzane przez nas towary podlegają ścisłej kontroli jakości (np. badanie wytrzymałości w laboratorium kontroli opon Stomil), dzięki którym na rynek dostarczany jest produkt zweryfikowany, który spełnia surowe wymagania naszego rynku.
 
Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo największy wybór opon rolniczych, ciężarowych, przemysłowych oraz opon do quad’ów i skuterów.
Są to produkty czołowych wytwórców opon z Rosji, Białorusi, Ukrainy, Turcji, Indii, Chin takich marek jak:
 
TROTTAR, KAMA, VOLTYRE, BELSHINA, ROSAVA, DNEPROSHINA, SPEEDWAYS, TAISHAN, LONG MARCH, TRIANGLE, KINGS TIRE
 
Wychodząc na przeciw coraz większym wymaganiom klientów systematycznie rozszerzamy asortyment o opony stosowany w każdej gałęzi przemysłu, a także opony bieżnikowane, których jakość nie odbiega od przyjętych standardów.  
 
Oprócz gałęzi typowo rolniczej (ciągniki, przyczepy i maszyny rolnicze), oferujemy w ciągłej sprzedaży opony z branży przemysłowej (do koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, równiarek oraz wózków widłowych), opony do samochodów ciężarowych (w tym także do przyczep i naczep), oraz opony do innego rodzaju pojazdów np. taczek.
Nowością w naszej ofercie są opony do skuterów i quad’ów, specjalnie wyselekcjonowane z myślą o wymagającym polskim odbiorcy.
 
Posiadamy jeden z największych magazynów opon w Polsce, dzięki czemu większość sprzedawanych przez nas opon dostępna jest „od ręki”, a czas dostawy nie jest dłuższy niż 36 godzin.
 
Chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie skontaktuj się z nami.
 
85 713 09 02, 
85 713 09 36,
516 138 520