OGŁOSZENIE ! Praca Kontakt O firmie e-Sklep Reklamacje Aktualności
85 719 31 82
<h4>TURBOSPRĘŻARKI</h4> <br> <h8> dostawa</h8> <br><br><br> <h9>w 24 godziny!</h9>

Aparatura paliwowa drukuj

CO OFERUJEMY

 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszystkie typy końcówek wtrysku stosowanych w ciągnikach i maszynach rolniczych, maszynach przemysłowych oraz samochodach ciężarowych i osobowych. Dodatkowo, oprócz samych końcówek wtrysku posiadamy kompletne wtryskiwacze, pompy zasilające paliwa oraz inne części zamienne pomp wtryskowych. Produkty te firmowane są marką THM- cenioną zarówno na rynkach światowych jak i na rynku polskim.
 
CO NAS WYRÓŻNIA
 
Jako jedni z nielicznych oprócz sprzedaży zajmujemy się także regeneracją pomp wtryskowych oraz elementów układu Common Rail.
 
 
KORZYŚCI
 
Dzięki temu, iż nasze produkty występują w bardzo szerokiej ofercie oraz charakteryzują się wysoką i stabilną jakością, mają Państwo pewność, iż zawsze znajdą Państwo produkty odpowiadające swoim potrzebom.
 
WARUNKI DOSTAWY
 
Posiadamy potężne zaplecze magazynowe, dzięki czemu większość sprzedawanych przez nas produktów jest dostępna „od ręki”, termin realizacji zamówienia jest bardzo szybki, a czas dostawy zwykle nie przekracza 24h.
 
SUKCESY/ NOWOŚCI !!
 
Jako jedna z nielicznych firm w Polsce wprowadzamy na rynek aparaturę wtryskową oraz regenerację i serwis elementów układu Common Rail.