Turbosprężarki

Co oferujemy?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem marki HOLSET TURBOCHARGERS należącej do CUMMINS TECHNOLOGIES światowego lidera w branży motoryzacyjnej.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę turbosprężarek do samochodów ciężarowych, osobowych, ciągników i maszyn rolniczych oraz do sprzętu przemysłowego.

Prowadzimy kompleksową sprzedaż, serwis oraz wykonujemy profesjonalną regenerację w oparciu o najsurowsze procedury i techniki naprawcze. Dzięki temu mogą Państwo wybrać najkorzystniejszą dla siebie formę współpracy.

Oprócz turbosprężarek Holset oferujemy również towary innych wiodących producentów takich jak THM, Garret, KKK, SCHWITZER.

Co nas wyróźnia?

Posiadamy ponad dwa tysiące nowych turbosprężarek dostępnych „od ręki”. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość utrzymywana niezmiennie na stałym poziomie przy jednoczesnym zachowaniu korzystnej ceny.

Serwis i regeneracja

W naszym serwisie zajmujemy się profesjonalną naprawą turbosprężarek stosowanych w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, ciągnikach rolniczych oraz maszynach budowlanych.

W naszej ofercie znajdują się wszystkie produkty czołowych producentów, takich jak: Holset, THM, Garrett* KKK, Schweitzer, Mitsubishi, IHI, CZ Strakonice
 
Każda naprawiana turbosprężarka w końcowym etapie prac przechodzi testy dynamiczne, które w połączeniu doważaniem układu wirnika. Jest to moment, w którym sprawdzana jest skuteczność przeprowadzonej naprawy, którą potwierdzamy 12 miesięczną gwarancją.
Dzięki temu możemy spełnić najsurowsze normy producenta i zapewnić gwarancje najwyższej jakości usługi.
 
W naszej ofercie posiadamy także fabrycznie nowe turbosprężarki wszystkich typów.

Naprawy przeprowadzane są zgodnie z procedurami zawartymi w instrukcjach serwisowych producentów turbosprężarek, ze szczególnym uwzględnieniem tolerancji wymiarów elementów współpracujących. Pierwszorzędną zasadą jest stosowanie podczas każdej naprawy wyłącznie oryginalnego zestawu naprawczego, którego producentem jest producent danej turbosprężarki. Do każdej turbosprężarki dołączana jest karta gwarancyjna oraz szczegółowa instrukcja montażu w pojeździe.

Korzyści ze współpracy

Nasza polityka opiera się na posiadaniu w ciągłej sprzedaży praktycznie wszystkich dostępnych na rynku modeli turbosprężarek.

Warunki dostawy

Posiadamy potężne zaplecze magazynowe, dzięki czemu większość sprzedawanych przez nas produktów jest dostępna „od ręki”, termin realizacji zamówienia jest bardzo szybki, a czas dostawy zwykle nie przekracza 24h.