Opony

Co nas wyróżnia?

Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo największy wybór opon rolniczych, ciężarowych, przemysłowych oraz opon do quad’ów i skuterów.

Wychodząc na przeciw coraz większym wymaganiom klientów systematycznie rozszerzamy asortyment o opony stosowany w każdej gałęzi przemysłu, a także opony bieżnikowane, których jakość nie odbiega od przyjętych standardów.
 
Oprócz gałęzi typowo rolniczej (ciągniki, przyczepy i maszyny rolnicze), oferujemy w ciągłej sprzedaży opony z branży przemysłowej (do koparek, koparko-ładowarek, ładowarek, równiarek oraz wózków widłowych), opony do samochodów ciężarowych (w tym także do przyczep i naczep), oraz opony do innego rodzaju pojazdów np. taczek.
Nowością w naszej ofercie są opony do skuterów i quad’ów, specjalnie wyselekcjonowane z myślą o wymagającym polskim odbiorcy.
 
Posiadamy jeden z największych magazynów opon w Polsce, dzięki czemu większość sprzedawanych przez nas opon dostępna jest „od ręki”, a czas dostawy nie jest dłuższy niż 36 godzin.

Gwarancja jakości

Wprowadzane przez nas towary podlegają ścisłej kontroli jakości (np. badanie wytrzymałości w laboratorium kontroli opon Stomil), dzięki którym na rynek dostarczany jest produkt zweryfikowany, który spełnia surowe wymagania naszego rynku.

Bogata oferta

Wśród naszego asortymentu znajdą Państwo największy wybór opon rolniczych, ciężarowych, przemysłowych oraz opon do quad’ów i skuterów. Są to produkty czołowych wytwórców opon z Rosji, Białorusi, Ukrainy, Turcji, Indii, Chin.