O firmie

Firma TECHMOT sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1994r.

Od początku w naszej ofercie znajduje się bogaty wybór części zamiennych i akcesoriów do ciągników, maszyn rolniczych oraz samochodów ciężarowych produkcji krajowej jak i zagranicznej. Wśród nich na szczególne uznanie zasługuje marka THM, której jesteśmy generalnym dystrybutorem.

Firma od zawsze prowadzi politykę zadowolenia klientów. Towary oznaczone znakiem firmowym THM, są to produkty o najwyższej jakości, przeznaczone dla klientów ceniących jakość, niezawodność, solidne i precyzyjne wykonanie.

Są one wykonywane przez fabryki, które posiadają najnowocześniejsze linie produkcyjne na świecie a proces technologiczny jest na najwyższym poziomie. Dzięki temu produkty cechowane marką THM nie odbiegają, a często przewyższają jakością produkty oryginalne. Dzięki temu zyskały one uznanie w całej Polsce jak i poza granicami naszego Państwa w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan, Bułgaria, Węgry, Grecja, Niemcy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Litwa, Czech, Słowacja. Niemcy, Rumunia, Austria, Argentyna, Algieria, Iran, Egipt, Syria, Tunezja, Maroko, Nigeria, RPA, Kenia, Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Francja, Finlandia, Estonia, Holandia, Hiszpania.

Dostarczanie produktów tylko dobrej jakości

Indywidualny dobór cen poszczególnym klientom

Szybka reakcja na potrzeby
klientów

Bardzo szeroki asortyment oferowanych towarów

THM jest jedną wiodących marek w branży rolniczo-motoryzacyjnej.

Zobacz galerię

Certyfikat AEO

300x300_logo

Z przyjemnością mogę poinformować, że nasza firma dzięki podniesieniu bezpieczeństwa, uzyskała Certyfikat Upoważnionego Przedsiębiorcy AEO.

Jest to możliwe dzięki ściślejszej współpracy pomiędzy przedsiębiorstwami i administracją celną, która pozwala na uprzywilejowane traktowanie „sprawdzonych” przedsiębiorców przez organy celne, w zamian za przejęcie części obowiązków dotyczących czynności celnych.

Certyfikat AEO przyznany w jednym państwie członkowskim Unii Europejskiej jest uznawany w całej Wspólnocie. Nadaje uprawnienia do korzystania z ułatwień odnoszących się do kontroli celnej dotyczącej bezpieczeństwa oraz pozwala na uproszczenia przewidziane w ramach przepisów celnych.
Przedsiębiorca AEO podlega mniejszej niż inni przedsiębiorcy liczbie kontroli fizycznych i kontroli dokumentów, w przypadku wytypowania jego przesyłki do kontroli przeprowadzana jest ona w sposób priorytetowy, może zostać wcześniej powiadomiony o wytypowaniu przesyłki do kontroli. Ponadto jest uprawniony do składania przywozowej deklaracji skróconej z ograniczonym zakresem danych bezpieczeństwa.

300x300_logo

Nasza polityka jakości

Polityka jakości firmy TECHMOT SP. z o. o. wynika z długotrwałej strategii rozwoju firmy stanowiącej podstawy jej funkcjonowania. Nadrzędnym celem jest dostarczanie Klientom wyrobów i usług najwyższej jakości realizowanych zgodnie z ich wymaganiami, norm przedmiotowych i przepisów wyższej rangi w ramach systemu zarządzania jakością. Dążymy do tego, aby logo naszej firmy kojarzyło się nam i naszym Klientom z zaufaniem, profesjonalizmem w planowaniu i wykonywaniu usług handlowych oraz fachową obsługą na każdym etapie naszej działalności. Wierzymy, że zadowolenie Klienta ma największy wpływ na rozwój firmy oraz umocnienie jej pozycji na rynku.